»  Strona Główna
  »  O firmie
  »  Oferta
  »  Środowisko
  »  ISO 22000
  »  Sponsoring
  »  Kontakt
English Russkij Polski
O firmie
Firma Euro-Eko-Pak Istnieje na rynku materiałów opakowaniowych od 1978r. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję i badając potrzeby odbiorców w pełni zaspokajała ich zapotrzebowanie na opakowania. Euro-Eko-Pak świadczy usługi w zakresie produkcji opakowań dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego i kosmetycznego.

W roku 2003 został wdrożony system zarządzania jakością zgodny z wyma- ganiami normy ISO 9001:2000. Będąc firmą o ponad dwudziestoczteroletnim stażu, opierając się na doświadczeniu i kierując się preferencjami klientów, firma Euro-Eko-Pak zdobyła zaufanie wielu renomowanych firm polskich, jak również rynku rosyjskiego, litewskiego oraz innych rynków wschodnich.

Euro-Eko-Pak współpracuje ze znanymi i renomowanymi firmami europejskimi. Euro-Eko-Pak to producent opakowań dla przemysłu spożywczego z kompleksową obsługą opracowań graficznych wzorów opakowań. Wykorzystując maszyny najwyższej klasy, oferuje klientom usługi druku fleksograficznego w 6-ściu kolorach. Oferujemy bogaty wybór opakowań, głównie na potrzeby przemysłu spożywczego:
  • wieczka aluminiowe (platynki) w rozmiarach: Ø 95,5 mm, Ø75,5 mm, Ø101,0 mm, 142×92 mm,118x78mm a także w rozmiarach według życzenia klienta
  • folie laminat służące do pakowania masła, margaryny, twarogów, serków typu fromage, serków typu bryndza
  • pergamin wykorzystywany do opakowań masła, twarogu, smalcu
  • folie polipropylenowe służące do pakowania m.in. różnego rodzaju przypraw.
  • folie polietylenowe wykorzystywane w produkcji przemysłu chłodniczego (np. frytek, truskawek, pierogów, mleka)
  • folie trójwarstwowe triplex, duplex, papier+aluminium+polietylen, wykorzystywane w produkcji opakowań do kawy, przypraw, nawozów do roślin i w przemyśle kosmetycznym
  • woreczki bezbarwne, z nadrukiem standardowym oraz indywidualnym
Projekt i wykonanie: Projektowanie stron www